Przepis: Apetyczny Sałatka z arbuza i fety 🍉

Posted on

Sałatka z arbuza i fety 🍉. Sałatka z fetą, arbuzem i kaszą quinoa Tag: Sałatka z arbuza i fety. W tym roku zamiast po prostu pokroić arbuza, aby go zjeść możesz przyrządzić go nieco inaczej, bo w formie sałatki.

Sałatka z arbuza i fety 🍉 W polaczeniu z feta tworza wspanialy i smaczny duet, ktory wspaniale nas orzezwi i lekko posili w goracy dzien. Dodatek miety sprawia, ze salatka jest jeszcze bardziej o. Sałatka z arbuza i fety z miętą. Mozesz miec Sałatka z arbuza i fety 🍉 using 2 skladniki i 1 kroki. Oto, jak cook ze .

Skladniki Sałatka z arbuza i fety 🍉

  1. Potrzebujesz 1 opakowanie of fety.
  2. To 0,5 kg of arbuza.

Lekka, orzeźwiająca sałatka z arbuza, sera fety i bazylii. Sałatka z arbuza, fety i sałaty – DoradcaSmaku – ten przepis cieszy się popularnością, sprawdź. Sałatę myjemy, osuszamy, a następnie rwiemy na mniejsze kawałki. Fetę i arbuza kroimy w kostkę.

Sałatka z arbuza i fety 🍉 krok po kroku

  1. Arbuza i fetę kroimy w kostkę. Gotowe😁Połączenie słonej fety i słodkiego arbuza jest rewelacyjne. Polecam.

Cebulę obieramy i siekamy w cienkie krążki. Proponuję wyjątkowo orzeźwiającą sałatkę z arbuza i fety. Sałatka z arbuza i fety aż prosi się o oprószenie świeżo mielonym pieprzem. Sałatkę arbuzową możesz podać od razu lub najpierw schłodzić ją w lodówce. Arbuz to ulubiony owoc mojego młodszego syna.