Przepis: Delicious Kulki mocy

Posted on

Kulki mocy. Kulki mocy to bardzo szybkie rozwiązanie na uzupełnienie akumulatorów po treningu. Kulki mocy to super pomysł na nie za słodką i bardzo zdrową przekąskę. Przepis na kulki mocy jest bardzo prosty.

Kulki mocy Kulki mocy, które pozytywnie wpłyną na Twoje ciśnienie, trawienie i pracę nerek ! A do tego wszystkiego dodadzą Ci siły i mocy wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz! Najłatwiejszy przepis na kulki mocy (energy balls). Mozesz ugotowac Kulki mocy using 7 skladniki i 4 kroki. Oto, jak osiagnac ze .

Skladniki Kulki mocy

 1. Przygotuj 200 g of płatków owsianych.
 2. To 3 łyżki of masła orzechowego.
 3. Potrzebujesz 100 g of suszonych daktyli.
 4. To 20 of orzechów ziemnych.
 5. Przygotuj of Pół łyżeczki soli.
 6. Przygotuj of Imbir, cynamon.
 7. To of Kakao, wiórki kokosowe.

Kulki są bardzo łatwe do przygotowania. Kulki są bardzo łatwe do przygotowania. Sami możecie wybrać wasze ulubione owoce suszone, orzechy. Kulki mocy to nic innego jak zdrowa przekąska dodająca energii na cały długi dzień.

Kulki mocy instrukcje

 1. Płatki owsiane zmiksować na mączke. Dodać masło orzechowe, namoczone wcześniej daktyle, orzechy zmiemne oraz przyprawy i wszystko zmiksować na gładką masę..
 2. Z masy uformować kulki (łyżka masy to jedna kulka, aby łatwiej formowało się kuli ręce można zwilżyć wodą). Włożyć do lodówki na 30 min..
 3. Schłodzone kulki obtoczyć w kakao lub wiórkach kokosowych..
 4. Jeść dobrze schłodzone..

Pyszne, kolorowe, w pełni naturalne, ręcznie robione pralinki, których nie kupisz w Zrób kulki mocy. Nikt nie oprze się ręcznie robionym pralinkom. Tym bardziej, że wykonane są wyłącznie. # kulki mocy – Noizz. Witam Pani Agnieszko, czy może Pani podać moc blendera, którego używa Pani do robienia kulek? jestem przed zakupem nowego sprzętu i chciałabym dobrze wybrać:) pozdrawiam serdecznie, KM. Na jeden kęs Wypróbuj nasze daktylowe kulki mocy!