Najłatwiejszy sposób na Gotować Smaczne Syrniki z odżywką białkową

Posted on

Syrniki z odżywką białkową. Sernik Białkowy stał się jednym z najbardziej popularnych przepisów w świecie FIT. Dzięki swojej prostocie wykonania i bardzo dobrym wartościom odżywczym jest idealnym rozwiązaniem dla każdej osoby dbającej o swoje zdrowie i sylwetkę. Najtańsze BIAŁKO WPC, izolaty białek serwatkowych.

Syrniki z odżywką białkową Matcha i odżywka białkowa to jedynie dodatki, które wzbogacają sernik nie tylko wizualnie, ale również pod kątem składników odżywczych. Zawsze przygotowuje je inaczej i za każdym razem smak jest inny. We wpisie dotyczącym polecanych przeze mnie odżywek (kliknij żeby przejść do wpisu) jednym z suplementów była odżywka białkowa. Mozesz ugotowac Syrniki z odżywką białkową using 3 skladniki i 1 kroki. Oto, jak osiagnac to.

Skladniki Syrniki z odżywką białkową

  1. Potrzebujesz kostka of twarogu.
  2. To 1 of jajko.
  3. Przygotuj of miarka odżywki białkowej.

Sam chętnie sięgam po odżywki białkowe, ponieważ dobrej jakości 'białko' może być świetnym składnikiem wielu przepisów. Jeżeli brakuje Wam pomysłu z czym jeść odżywkę białkową, to jestem pewien, że ten artykuł może być. Bez mąki, bez cukru, bez mleka – pyszny, fit czekoladowo-kokosowy serniczek z Chia. Chodzi za Tobą coś na słodko?

Syrniki z odżywką białkową krok po kroku

  1. Zblendować, usmażyć na oleju kokosowym 😋 Do tego powidła, płatki migdałów i borówki 😋 Niebo ❤.

Zdrowa, dobrze zbilansowana dieta nie musi być nudna i monotonna. Przełam stereotypy i dodaj do swojego menu słodki, a zarazem zdrowy i pełnowartościowy posiłek. Piekarnikowa wersja tego z patelni, dla tych co im się rozpierdzielał i nie tylko. Super na kolacje, smaczny na ciepło i na zimno. Idealny "na wynos" (praca, szkoła, autobus), można traktować go jak baton proteinowy, można nawet z powodzeniem poczęstować gości.