Jak Make Smaczne Pierogi z kiszoną kapustą

Posted on

Pierogi z kiszoną kapustą. Podzielę się moim sposobem przygotowania pierogów z kapustą kiszoną i grzybami , są bardzo dobre przynajmniej tak mówią domownicy ( spróbowali by coś innego. Przepis jak zrobić pyszne pierogi z farszem z kapusty kiszonej i mięsa. Wigilijne pierogi z kapustą i grzybkami.

Pierogi z kiszoną kapustą NADZIENIE: Kiszoną kapustę płuczemy w letniej wodzie. Przekładamy ją do garnka, zalewamy wodą, dodajemy szczyptę soli i gotujemy do miękkości. Pierogi z kapustą kiszoną i ziemniakami. Mozesz ugotowac Pierogi z kiszoną kapustą using 11 skladniki i 3 kroki. Oto, jak cook to.

Skladniki Pierogi z kiszoną kapustą

 1. Przygotuj of ciasto:.
 2. Potrzebujesz 1/2 kg. of mąki.
 3. Potrzebujesz 1/2 of masła (125 g) miękkie.
 4. To 1 szklanka of letniej wody.
 5. To 1 of żółtko.
 6. To 1 of jajko.
 7. Przygotuj 1/2 łyżeczki of soli.
 8. To of farsz:.
 9. To 1,5 kg. of kiszonej kapusty.
 10. Potrzebujesz of pieprz.
 11. To 4 of średnie cebule.

Dzisiaj mam dla Was kolejny świąteczny przepis prosto z mojego rodzinnego menu. Takie oto pierogi z kapustą kiszoną i ziemniakami zawsze goszczą na wigilijnym stole u mojej mamy. Tradycyjne polskie pierogi z kiszoną kapustą i grzybami to danie wigilijne, którego nie może zabraknąć na świątecznym stole. Kapustę kiszoną odcisnąć z soku (jeśli lubicie kwaśną, to nie trzeba odciskać soku), zalać wodą do przykrycia i gotować do miękkości (ok.

Pierogi z kiszoną kapustą instrukcje

 1. Farsz-Kapustę ugotować do miękkości. Odcisnąć, przepuścić przez maszynkę do mięsa z sitkiem o dużych otworach. Jeszcze można odcisnąć. Dodać usmażoną cebulę, popieprzyć i wymieszać..
 2. Wszystkie składniki na ciasto zagnieść, podzielić na części,przykryć ściereczką. Brać porcjami i wałkować. Wykrawać większe kółka. Kłaść na praskę do pierogów,nakładać farsz i zlepiać pierogi.Układać na ściereczce..
 3. Gotować w kipiącej wodzie, od czasu do czasu mieszając. Po wypłynięciu odkryć pokrywkę. Gotować ok.7-8 min. Przed wyjęciem, polać szklanką zimnej wody. Wyjmować durszlakiem, na talerz albo tackę do ostygnięcia. Podawać polane usmażoną cebulką..

Pozostaw na chwilę, aby jeszcze trochę wyrosły. Pierogi z kiszoną kapustą i pieczarkami. Miękkie, delikatne ciasto i lekko kwaśny farsz. Wyczuwalny smak masła, kiszonej kapusty i podsmażonych pieczarek. Tak jak wspominałam już wcześniej, ja nigdy nie przestrzegam reguł ścisłego postu.