Najłatwiejszy sposób na Make Delicious Zupa dyniowa

Posted on

Zupa dyniowa. Sezonowa, pyszna zupa krem z dyni, z dodatkiem ziemniaków i pomidora. Delikatnie doprawiona imbirem, kurkumą i czosnkiem. Lekka i łagodna, dobra również dla dzieci.

Zupa dyniowa Kremowa, pożywna i bardzo bogata w wartości odżywcze. Przepis dla każdego i jak zawsze krok po kroku. Jeśli podoba Wam się to, co robię. Mozesz miec Zupa dyniowa using 8 skladniki i 1 kroki. Oto, jak cook to.

Skladniki Zupa dyniowa

  1. Potrzebujesz 1 of dynia ok. kg.
  2. Potrzebujesz 2 of marchewki średnie.
  3. Przygotuj of Kurkuma.
  4. To of Sól,pieprz.
  5. Potrzebujesz Łyżka of masła.
  6. To Kilka of ząbków czosnku.
  7. Potrzebujesz of Mała cebula.
  8. Potrzebujesz 1 litr of bulionu.

Poza tym zupa jest naprawdę szybka i sprawna w przyrządzaniu. Jest także wdzięcznym tematem dodatkowym, bo w zależności od. Z jak ZAKUPY I ZUPA (DYNIOWA) Ania Bardowska. Organizujemy kuligi, warsztaty dla rodzin i grup zorganizowanych.

Zupa dyniowa instrukcje

  1. Dynię obrać, usunąć pestki, a miąższ pokroić w kostkę. W rondelku zeszklić cebulę i czosnek, dodać pokrojoną dynie i marchew podsmażyć. Następnie dolać bulion. Gotować na małym ogniu aż do miękkości doprawić kurkumą, sól i pieprz.na koniec zmiksować blenderem dodać masło.gorącą zupę można posypać natką pietruszki lub kolendry i pestkami.podawać z grzankami..

It wasn't until I moved to Poland that I roasted a pumpkin; there was no can of Libby's pumpkin on the super market shelf. (If you want to try your hand at DIY pumpkin, checkout this post.) I roasted a pumpkin, had an enormous bowl of puréed product, and then looked. Pumpkin Soup (Zupa Dyniowa) Pumpkin Soup. Pumpkin soup is very filling and very warming, perfect for long and dark autumn evenings. I love its creamy texture, the smell of spices and the warm orange color! Ingredients and directions are on the back of the bag.