Jak Gotować Delicious Szybkie pączki z serków homogenizowanych

Posted on

Szybkie pączki z serków homogenizowanych. #paczki #pysznepaczki Pączki z dodatkiem serka, łatwe w przygotowaniu i wyjątkowo smaczne. Wilgotne w środku i lekko chrupiące na zewnątrz. To zdecydowanie najlepsze, ekspresowe pączki z serków homogenizowanych.

Szybkie pączki z serków homogenizowanych Pączki z serka homogenizowanego youtube – umieściłam. Te pączki bardzo szybko się robi i są smaczne. Ciekawe porady nie tylko naszych użytkowników. Mozesz ugotowac Szybkie pączki z serków homogenizowanych using 7 skladniki i 3 kroki. Oto, jak osiagnac ze .

Skladniki Szybkie pączki z serków homogenizowanych

  1. Przygotuj 2 of jajka.
  2. To 2 of serki homogenizowane.
  3. Przygotuj 2 szkl of mąki pszennej.
  4. To 1/2 of proszku do piec.
  5. Przygotuj of Dodatkowo.
  6. Przygotuj of Olej do głębokiego smażenia.
  7. To of Cukier puder do posypania pączków lub cukier.

Pączki są bez wątpienia obowiązkowym elementem Tłustego Czwartku. Obecnie istnieje tak wiele wariacji na ich temat, że ciężko zdecydować się, które z nich są najlepsze. Mini pączki z serkiem homogenizowanym to hit internetu. Są mięciutkie, delikatne i bardzo proste w przygotowaniu.

Szybkie pączki z serków homogenizowanych instrukcje

  1. W garnku rozgrzej olej..
  2. Do miski wbij jajka, dodaj serki, mąkę, proszek do pieczenia i zmiksuj..
  3. Nakładaj ciasto łyżką, druga zsuwając do oleju. Odwracaj aby usmażyły się z każdej strony. Usmażone oprócz cukrem pudrem lub cukrem.

Na dodatek nie zawierają drożdży więc nie musimy odstawiać ciasta do wyrośnięcia. Przepis poleca Paulina, autorka bloga " zGotowana Paula ". Szybkie oponki z serków homogenizowanych to bardzo dobra propozycja na nadchodzący Tłusty Czwartek. Są bardzo proste do zrobienia i zawsze wychodzą. Wystarczy tylko zmieszać wszystkie składniki ze sobą, wykroić oponki i usmażyć je na oleju.