Najłatwiejszy sposób na Make Smaczne Quesadilla domowa z kurczakiem i papryką

Posted on

Quesadilla domowa z kurczakiem i papryką.

Quesadilla domowa z kurczakiem i papryką Mozesz ugotowac Quesadilla domowa z kurczakiem i papryką using 10 skladniki i 4 kroki. Oto, jak cook ze .

Skladniki Quesadilla domowa z kurczakiem i papryką

 1. Przygotuj of Składniki:.
 2. To 30 dkg of mięsa z nogi kurczaka.
 3. Potrzebujesz 1 of mała papryka albo 1/2 dużej.
 4. To 1 of mała cebula.
 5. Potrzebujesz 25 dkg of startego żółtego sera.
 6. Przygotuj of kukurydza (mała puszka).
 7. Potrzebujesz 4 of gotowe placki tortilli.
 8. To of przyprawy do mięsa: sól, papryka ostra i słodka, czosnek granulowany.
 9. Przygotuj of masło.
 10. Potrzebujesz 3 łyżki of oleju.

Quesadilla domowa z kurczakiem i papryką instrukcje

 1. Mięso z kurczaka pokroiłam w paski 3 cm x 0,5 cm, przełożyłam do miski, wlałam 2 łyżki oleju i dodałam przyprawy. Wymieszałam tak by mięso równomiernie było obtoczone w przyprawach. Odstawiłam do lodówki na pół godziny. Smażyłam mięso na rozgrzanej patelni. Odstawiłam..
 2. Cebulę pokroiłam w piórka a paprykę w paski. Poddusiłam na łyżce oleju. Odstawiłam. Na patelni rozpuściłam łyżkę masła i wyłożyłam jeden placek tortilli. Oprószyłam żółtym serem, wyłożyłam połowę mięsa z kurczaka, dodałam 2 łyżki kukurydzy i połowę papryki i cebuli. Wszystko oprószyłam serem i przykryłam drugim plackiem tortilli..
 3. Smażyłam na niedużym ogniu, aż placek od spodu zarumieni się. Dużym talerzem przykryłam quesadillę i przewróciłam patelnię do góry spodem. Placek z talerza położyłam na patelnię nie zapieczoną stroną. Smażyłam do zarumienienia się. Zsunęłam quesadillę z patelni na deskę i pokroiłam na mniejsze kawałki tak jak pizzę. Podawałam z ketchupem i sosem czosnkowym..
 4. Można użyć mięsa z piersi kurczaka * bardzo fajnie do quesadilli będzie pasować cheddar * to są proporcje na 2 quesadille.