Przepis: Delicious Rozgrzewająca zupa krem z czerwonej soczewicy

Posted on

Rozgrzewająca zupa krem z czerwonej soczewicy. Dziś rozgrzewająca zupa krem z czerwonej soczewicy, papryki i palonego kalafiora. To świetna propozycja na chłodniejsze jesienne czy zimowe dni. Zupa z soczewicy i zupa soczewicowa, to jedna z najsmaczniejszych zup.

Rozgrzewająca zupa krem z czerwonej soczewicy Zupa z soczewicy jest idealna na chłodne dni. Zupa z soczewicy to chyba najbardziej popularna i wręcz podstawowa zupa kuchni wegańskiej. Doprawiana klasycznie majerankiem lub tymiankiem, a nawet curry w mniej szablonowych przepisach. Mozesz miec Rozgrzewająca zupa krem z czerwonej soczewicy using 15 skladniki i 2 kroki. Oto, jak osiagnac ze .

Skladniki Rozgrzewająca zupa krem z czerwonej soczewicy

 1. To 200 gram of czerwonej soczewicy.
 2. Potrzebujesz 1 of marchewka.
 3. To 1 of pietruszka.
 4. Przygotuj 2 of małe ziemniaki.
 5. Przygotuj 1 of cebula.
 6. Potrzebujesz 3 ząbki of czosnku.
 7. To 2 szklanki of bulionu.
 8. Przygotuj of sól.
 9. Przygotuj of pieprz.
 10. To of papryka słodka mielona.
 11. To of curry.
 12. Przygotuj of pieprz chili cayenne.
 13. Potrzebujesz of chili papryka ostra.
 14. Potrzebujesz 1 łyżeczka of przecieru pomidorowego.
 15. Przygotuj of olej do smażenia.

Ja jednak podaję ją w tym przepisie jako gęsty pomidorowy krem z czerwonej soczewicy. Jak przygotować danie Zupa krem z czerwonej soczewicy dla ciebie i twoich najbliższych. Szmaczne i zdrowe przepisy na jestemfit.pl. Gęsta zupa z czerwonej soczewicy, zwłaszcza podana w formie kremu, to doskonały sposób na rozpoczęcie uroczystego posiłku, a także na ciepłą kolację.

Rozgrzewająca zupa krem z czerwonej soczewicy krok po kroku

 1. Warzywa kroimy w kostkę, najpierw podsmażamy cebulę, dodajemy czosnek, następnie, marchewkę i pietruszkę i na sam koniec ziemniaki, doprawiamy lekko solą, papryką słodką mieloną i curry, chwilę to wszystko razem smażymy. Soczewicę płuczemy w wodzie, dajemy do warzyw, zalewamy bulionem i gotujemy wszystko razem do miękkości. W razie potrzeby dolewamy wody albo bulionu..
 2. Jak warzywa będą miękkie dodajemy przecier pomidorowy, doprawiamy do smaku: pieprzem, solą, pieprzem chili cayenne, chili papryką ostrą, wszystko razem miksujemy. Zupę wlewamy do miseczek, robimy kleks ze śmietany, ozdabiamy natką pietruszki, możemy dać groszek ptysiowy albo podać z pieczywem..

Jest znakomita, ponieważ łączy w sobie delikatny smak soczewicy, słodką marchewkę i kwaskowaty przecier pomidorowy, który dodatkowo. Zupa z pieczonych warzyw o smaku curry. Najlepsza zupa z soczewicy, czyli zupa pomidorowa z soczewicą i makaronem. Pyszna i niezwykle prosta do zrobienia. Moja jesienna, najlepsza zupa z soczewicy zielonej lub czerwonej podana z makaronem.