Przepis: Pyszne Pyszne zielone smoothie

Posted on

Pyszne zielone smoothie. przepisy na zielone koktajle i green smoothies po polsku. Przepisy, pomysły i inspiracje na proste i pyszne zielone koktajle, szejki, smoothies, smufi, smuti 🙂 Zrób sobie samemu pyszny zielony koktajl, zmiksuj zieleninę z owocami i ciesz się życiem. Smoothie to napój o aksamitnej konsystencji przygotowany z pomocą blendera, z owoców bądź warzyw z dodatkiem wody – ma więc w sobie wiele wartości odżywczych.

Pyszne zielone smoothie Zielone koktajle są pyszne i zdrowe! Dla początkujących szpinak, dla bardziej zaawansowanych pokrzywa. Nie trzeba zakasywać rękawów – wystarczy kilka celnych rzutów do blendera i zielone smoothie, pełne mocy, gotowe! Mozesz miec Pyszne zielone smoothie using 7 skladniki i 3 kroki. Oto, jak osiagnac ze .

Skladniki Pyszne zielone smoothie

  1. Potrzebujesz of Składniki na 2 duże porcje smoothie:.
  2. Potrzebujesz 3 of kiwi.
  3. Przygotuj 1/3 of ananasa.
  4. Przygotuj 2 garście of szpinaku baby.
  5. Przygotuj 1 of duża, dojrzała gruszka.
  6. Potrzebujesz 1 of cytryna.
  7. Przygotuj 300 ml of wody.

Zielone liście zawierają naprawdę wiele cennych składników odżywczych, dużo aminokwasów, minerałów i witamin. Zielone smoothie ze szpinakiem i bazylią. Przepis na zielone smoothie ze szpinakiem i kiwi. Pyszne, zdrowe, zielone smoothie ze szpinakiem, kiwi i jabłkiem.

Pyszne zielone smoothie krok po kroku

  1. Liście szpinaku myjemy, owoce myjemy, obieramy ze skórek. Wszystkie składniki umieszczamy w misie blendera i miksujemy..
  2. Wypijamy oczywiście świeżo przygotowany 🙂.
  3. Smacznego i na zdrowie 🙂.

Nic więcej nie potrzeba, aby stworzyć smaczny napój. Dodałam jedynie trochę zimnej wody, aby go rozcieńczyć. Zdecydowanie dobry blender kielichowy – zrobi nie tylko pyszny smoothie, ale ukręci masło orzechowe, zmiksuje sezam na sos i zrobi mleko migdałowe, a nawet podgrzeje zupę. Z dwóch średniej wielkości jabłek uzyskuję sok. Obieram pomarańczę, myję szpinak i wszystkie składniki wrzucam do kielicha blendera.