Przepis: Pyszne Mega PUSZYSTA PIZZA

Posted on

Mega PUSZYSTA PIZZA. Mieszamy mąkę ze szczyptą soli – przesiewamy do miski. Osobno rozpuszczamy drożdże z letnią ALE NIE GORĄCĄ wodą i dodajemy oleju. Pizza domowa – co musisz wiedzieć, żeby zrobić genialną pizzę.

Mega PUSZYSTA PIZZA Pizza jest bardzo puszysta i duża! Delivery & carryout locations are open! Order pizza online from a store near you. Mozesz ugotowac Mega PUSZYSTA PIZZA using 16 skladniki i 2 kroki. Oto, jak cook ze .

Skladniki Mega PUSZYSTA PIZZA

 1. To 750 g of mąki.
 2. To 90 g of świeżych drożdży w kostce.
 3. Przygotuj 450 ml of ciepłej wody.
 4. Potrzebujesz 120 ml of oleju.
 5. Potrzebujesz of duża szczypta soli.
 6. Przygotuj of oraz ulubione dodatki.
 7. To of ser.
 8. Potrzebujesz of boczek.
 9. Potrzebujesz of kukurydza.
 10. To of cebula.
 11. To of pieczarki.
 12. Przygotuj of papryka.
 13. Przygotuj of oregano.
 14. Przygotuj of przecier pomidorowy.
 15. To of sos czosnkowy.
 16. Przygotuj of (SKŁADNIKI na 3 pizzy o wielkości ok. 24 cm).

View our full menu, nutritional information, store locations, and more. Ciasto jest puszyste, idealnie wyrośnięte i chrupiące. Nie ma lepszego przepisu na grube ciasto! Pizza na grubym cieście ( najlepsze ciasto na pizzę ).

Mega PUSZYSTA PIZZA krok po kroku

 1. Mieszamy mąkę ze szczyptą soli – przesiewamy do miski. Osobno rozpuszczamy drożdże z letnią ALE NIE GORĄCĄ wodą i dodajemy oleju. Drożdże dodajemy do mąki z solą i wyrabiamy ciasto – tak, aby je dobrze napowietrzyć. Przykrywamy ściereczka wyrobione ciasto odstawiamy na 15 min. do wyrośnięcia. Nagrzewamy piekarnik do temp: 200 stopni z termoobiegiem: 220 bez termoobiegu..
 2. Po 15 min. wyrastania delikatnie rozkawałkowujemy ciasto lub delikatnie rozciągamy i wylepiamy formę – wcześniej ją smarując olejem by nie przywarła lub wykładając papierem do pieczenia. Smarujemy ciasto sosem lub przecierem pomidorowym i dajemy ulubione dodatki. Pieczemy ok. 25 min..

Mąka puszysta poznańska Idealna do: pierogów, pizzy, sosów. Mąka puszysta poznańska Idealna do: pierogów, pizzy, sosów. Przepis na czekoladowy biszkopt z białą puszystą masą i galaretką. Białka ubić na sztywno ze szczyptą soli, dodać cukier i dalej ubijać, aż cukier się rozpuści. Pizza domowa – Przepis – Kosą po patelni.