Jak Przygotuj Idealne Sos pomidorowy do pizzy

Posted on

Sos pomidorowy do pizzy. Szybki sos na pizzę z passaty pomidorowej (przecieru) z puszki, z dodatkiem czosnku i suszonego oregano. Pamiętajmy jedynie o kilku podstawowych zasadach pracy z ciastem na pizzę, czy ogólnie ciastem drożdżowym – dokładnym wymieszaniu drożdży i. Szybki sos do pizzy to super prosty przepis i sposób na genialną domową pizzę!

Sos pomidorowy do pizzy Sos pomidorowy to sekret udanej pizzy. Zwykle wykorzystuję szybki przepis na sos bez gotowania, ale od czasu do czasu znajduję czas na przygotowanie tradycyjnego sosu zgodnie z zaleceniami mistrzów kuchni włoskiej. Uniwersalny sos pomidorowy pasujący do każdej domowej pizzy. Mozesz miec Sos pomidorowy do pizzy using 6 skladniki i 2 kroki. Oto, jak osiagnac ze .

Skladniki Sos pomidorowy do pizzy

  1. Przygotuj 0.5 l of Przecier pomidorowy.
  2. Przygotuj 2 łyżki of cukru.
  3. To of Duża szczypta bazylii.
  4. Przygotuj of Duża szczypta oregano.
  5. To of Pół łyżeczki soli.
  6. Przygotuj of Pół łyżeczki pieprzu.

Ciekawe porady nie tylko naszych użytkowników. Sos pomidorowy jest niezastąpiony w każdej kuchni. Przydaje się do różnych potraw mięsnych czy warzywnych, również do makaronu. Pyszny sos czosnkowy do pizzy, którego nauczyłam się robić u mojej koleżanki w trakcie pieczenia domowej pizzy.

Sos pomidorowy do pizzy krok po kroku

  1. Powyższe skladniki trzeba pogotować przez kilkanaście minut po czym wymieszać dobrze, wystudzic i nakładać na ciasto. Nie pomylić z koncentratem – ma być przecier pomidorowy..
  2. Cenna uwaga – sos powinien być pomidorowy a zatem bazylii i oregano dajemy do smaku i tylko po szczypcie..

Jak zrobić sos pomidorowy do pizzy? Potrzebujesz puszkę pomidorów i jedną rzecz, która zmienia wszystko – świeżą bazylię. Zobacz przepis na ciasto do pizzy. Taki sos można także użyć do makaronu. Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych.