Przepis: Idealne Kapusta pekińska w pomidorach

Posted on

Kapusta pekińska w pomidorach. Ma bardzo łatwy i krótki czas przygotowania. Na rozgrzanym ogniu zeszklić cebulę następnie wrzucić kapustę i zalać pokrojonymi pomidorami z puszki. Dusić pod przykryciem do momentu aż kapusta będzie miękkawa, przyprawić i na koniec dodać koperek.

Kapusta pekińska w pomidorach O rodzinie, o moim największym hobby- gotowaniu i o częs. Cebulę i czosnek obierz, drobno pokrój. Na patelni rozgrzej oliwę, dodaj czosnek, cebulę, słodką i ostrą paprykę, sól i pieprz. Mozesz miec Kapusta pekińska w pomidorach using 9 skladniki i 1 kroki. Oto, jak osiagnac ze .

Skladniki Kapusta pekińska w pomidorach

  1. Przygotuj of Kapusta pekińska średnia 1 szt.
  2. To of Pomidory krojone w puszcze 1 szt.
  3. Przygotuj of Cebula 1 szt.
  4. Przygotuj of Koperek.
  5. Przygotuj of Sól.
  6. To of Pieprz.
  7. Potrzebujesz of Papryka słodka.
  8. Przygotuj of Maggi w płynie.
  9. Potrzebujesz of Oliwa.

KAPUSTA PEKIńSKA I POMIDORY W KOSZYKU – Darmowe tapety na pulpit w wysokiej jakości które możesz umieścić na pulpicie jednym kliknięciem. Na stronie znajdziesz równierz zdjęcia i tła. Kapusta właściwa pekińska, lub w skrócie kapusta pekińska (Brassica rapa L. subsp. pekinensis) – podgatunek kapusty właściwej z rodziny kapustowatych. Pochodzi z północnych terenów Chin i Japonii.

Kapusta pekińska w pomidorach krok po kroku

  1. Kapustę, cebulę pokroić w paski, koperek drobno posiekać. Na rozgrzanym ogniu zeszklić cebulę następnie wrzucić kapustę i zalać pokrojonymi pomidorami z puszki. Dusić pod przykryciem do momentu, aż kapusta będzie miękkawa, przyprawić i na koniec dodać koperek..

Jest uprawiana w wielu rejonach świata o umiarkowanym klimacie. Kapusta pekińska z pomidorami i cebulką. Wlać sok z cytryny, posypać cynamonem. Przygotowanie dania kapusta pekińska z pomidorami. Kapustę kroję na bardzo cienkie i długie kawałki.