Przepis: Idealne Słodko-pikantny gulasz z dodatkiem dżemu truskawkowego

Posted on

Słodko-pikantny gulasz z dodatkiem dżemu truskawkowego. Przepis na słodko-pikantny gulasz z dodatkiem dżemu z bloga szpileczkiibabeczki. Pozwól nam polegać na umiejętnościach naszych babć, aby stworzyć podstawową podstawę dżemu truskawkowego rabarbaru. Placki drobiowe z pieczarkami a la Sabina.

Słodko-pikantny gulasz z dodatkiem dżemu truskawkowego Kalorie policzone zostały na podstawie użytych przeze mnie składników. Dodatek masła sprawia, że dżem smakuje jeszcze lepiej. intensywniej. Dżem zyskuje dodatkowy smak – smak umami. Mozesz miec Słodko-pikantny gulasz z dodatkiem dżemu truskawkowego using 14 skladniki i 3 kroki. Oto, jak osiagnac to.

Skladniki Słodko-pikantny gulasz z dodatkiem dżemu truskawkowego

 1. To 1 kg of łopatki wieprzowej,.
 2. Przygotuj 3 of liście laurowe,.
 3. To 4 of ziela angielskie,.
 4. Potrzebujesz garść of suszonej marchwi,.
 5. Przygotuj garść of suszonej pietruszki,.
 6. Przygotuj garść of suszonego selera,.
 7. Przygotuj garść of suszonych truskawek,.
 8. Potrzebujesz szklanka of pikantnego ketchupu,.
 9. Potrzebujesz 150 g of dżemu truskawkowego.
 10. Przygotuj of sól i pieprz do smaku,.
 11. To 1 łyżeczka of słodkiej papryki,.
 12. Potrzebujesz 0,5 łyżeczki of ostrej papryki,.
 13. Przygotuj of woda,.
 14. Potrzebujesz of olej do smażenia.

Doskonały do mięs i naleśników na ostro. Naleśniki — jaką mąkę i dodatki wybrać, aby zmniejszyć ich kaloryczność. Zapraszam również do odwiedzenia mojego bloga Uwaga Babcia Gotuje , na którym znajduje się dokładny przepis na przygotowanie dżemu truskawkowego. https. Zobacz, jak przygotować sprawdzony przepis na Pikantny gulasz z kapustą kiszoną.

Słodko-pikantny gulasz z dodatkiem dżemu truskawkowego instrukcje

 1. Łopatkę kroimy w większą kostkę..
 2. Do garnka wlewamy olej, rozgrzewamy i wrzucamy mięso, chwilę podsmażamy. Następnie wlewamy wodę, tyle aby zakryła mięso, dodajemy liście i ziele angielskie oraz suszone warzywa..
 3. Dusimy około 10-15 minut. Następnie dodajemy ketchup i dżem truskawkowy. Doprawiamy do smaku. Dusimy do miękkości mięsa około 20 minut. Podajemy z ulubinymi dodatkami. Smacznego ;).

Wydrukuj lub pobierz PDF z przepisem. Do gulaszu z kapustą kiszoną pasuje boczek. Gulasz możesz podać z dodatkiem kwaśnej śmietany. Pamiętajmy tylko, że do dżemu nie nadają się każde owoce – trzeba wybrać te dojrzałe, słodkie i nieuszkodzone. Gdy wybierzemy truskawki twarde i niedojrzałe – dżem może się przypalać i nie będzie odpowiednio słodki.