Najłatwiejszy sposób na Gotować Pyszne Idealne Ciasto na Uszka

Posted on

Idealne Ciasto na Uszka. Wypełnione drobno siekanym farszem grzybowym, malutkie pierożki gotowane w wodzie, podawane jako uzupełnienie lub dodatek do zup o kształcie zwierzęcego. Papu de żer. pierogów, pielmieni czy chinkali jest ciasto. Musi być dobrze wyrobione i cienkie.

Idealne Ciasto na Uszka Cannabis Cookbook – Gotuj z Ambasadorka. Ciasto konopne – idealne ciasto na uszka. Ciasto przykrywamy ściereczką i odstawiamy w ciepłe miejsce do podwojenia objętości. Mozesz ugotowac Idealne Ciasto na Uszka using 6 skladniki i 3 kroki. Oto, jak osiagnac to.

Skladniki Idealne Ciasto na Uszka

  1. Przygotuj 25 of szt.
  2. Potrzebujesz of Ciasto:.
  3. To 250 g of mąki pszennej.
  4. Przygotuj of pół łyżeczki soli.
  5. Potrzebujesz 40 g of masła.
  6. Potrzebujesz 100 ml of gorącej wody.

Ciasto formujemy ręcznie, staramy się unikać wałka. Przepis na: Idealne ciasto na pizzę według Magdy Gessler. Wybór i dostarczanie reklam, tworzenie raportów na temat reklam. Gromadzenie informacji oraz przetwarzanie uprzednio zgromadzonych informacji w celu wyboru i dostarczenia użytkownikowi reklam oraz oceny dostarczania i skuteczności tych reklam.

Idealne Ciasto na Uszka instrukcje

  1. Mąkę przesiać przez sitko do miski,wsypać sól i wymieszać,dodać masło pokrojone na mniejsze kawałki,nie musi być miękkie,może być prosto z lodówki,ja zagniatam ciasto przy pomocy miksera,tak więc mieszamy mikserem aż pojawią się grudki jak na kruszonkę i wtedy dolewamy stopniowo gorącą wodę,cały czas miksując,aż powstanie gładkie i elastyczne ciasto..
  2. Gotowe ciasto zawijamy w folię spożywczą i odstawiamy na 15 min.żeby odpoczęło. Rozwałkowujemy dość cienko na 1-2 mm,nie trzeba podsypywać ciasta mąką,zawsze wycinałam koła kieliszkiem,w tym roku ciasto rozwałkowałam na prostokąt,następnie nożykiem od pizzy pocięłam na kwadraty o bokach 4-5 cm. Dzięki temu praktycznie nie ma odpadu ciasta,a co za tym idzie jest mniej wałkowania :-).
  3. Uszka wrzucać na wrzątek i gotować parę min.od momentu wypłynięcia na wierzch,na średnim ogniu palnika. Gotowe uszka wyjmuje na tackę,po przestygnięciu przekładam na deseczkę i wrzucam do szuflady zamrażalnika,po godz.przekładam je do woreczka i tak czekają do Wigilii..

Do ciasta na uszka, ze względu na ich wilgotny farsz, możesz dodać również jajko – ciasto stanie się bardziej zwarte i zacznie się lepiej kleić. Jeśli w dalszym ciągu masz wątpliwości, jak przygotować idealne uszka na Wigilię, koniecznie skorzystaj ze sprawdzonych przepisów naszych użytkowników. Najlepszy przepis na uszka z grzybami. Ciasto na uszka bardzo przyjemnie się wyrabia, jest miękkie i elastyczne. Świetnie się rozwałkowuje. Uszka z tego ciasta są najlepsze.