Najłatwiejszy sposób na Przygotuj Pyszne Wątróbka w śmietanie

Posted on

Wątróbka w śmietanie. Śledzie w śmietanie to bardzo pyszne i super proste do zrobienia danie. Przepis na śledzia w śmietanie trzeba poznać. Pierwszy raz taki właśnie królik w śmietanie pojawił się lata temu w mojej książce Wielkanoc.

Wątróbka w śmietanie Schłodzone, jędrne kawałeczki śledzi, w śmietanie z bardzo smakowitymi dodatkami. Śledzie to klasyka, śledzie w śmietanie tym bardziej. Sprawdź, jak zrobić królika w śmietanie – na rodzinny bądź odświętny obiad. Królik w śmietanie pojawiał się na stole w domu rodzinnym mojej mamy za czasów, kiedy mój dziadek hodował króliki. Mozesz ugotowac Wątróbka w śmietanie using 7 skladniki i 3 kroki. Oto, jak cook to.

Skladniki Wątróbka w śmietanie

  1. Przygotuj 400 g of wątróbki drobiowej.
  2. Przygotuj 1 of cebula.
  3. Przygotuj 4 of pieczarki.
  4. To 1 łyżeczka of masła.
  5. To 3 łyżki of tłustej śmietany.
  6. Przygotuj of sól.
  7. Potrzebujesz of pieprz.

W Święta królik w śmietanie gościł u dziadków obok kaczki z jabłkami lub zamiast niej. Śledź w śmietanie to pyszna przystawka, ale podany z ziemniakami to gotowy pomysł na obiad. "Śledź w śmietanie". Tradycyjne polskie śledzie w śmietanie z jabłkiem i cebulą, podane na smażonych w Śledzie w śmietanie z dodatkiem tartego jabłka i cebuli możemy podać w ciekawy sposób na plasterkach jabłek. Potrawka z królika w śmietanie to dla mnie wspomnienie dzieciństwa, bo moja Mama często ją przygotowywała:). I, mimo że nigdy nie jadłam królika nigdzie poza rodzinnym domem. Śmietanka – produkt mleczny otrzymywany w procesie odwirowywania mleka surowego.

Wątróbka w śmietanie instrukcje

  1. Wątróbkę płuczemy, osączamy. Cebulę i pieczarki kroimy..
  2. Na rozgrzany tłuszcz wrzucamy wątróbki. Obsmażamy ze wszystkich stron. Dodajemy pokrojoną cebulę podlewamy słodką śmietaną. I dusimy ok. 10 minut..
  3. Podajemy zazwyczaj z pszennym pieczywem. Można też podać z wytrawnym kopytkami….

Stanowi półprodukt przy wytwarzaniu wielu produktów mlecznych np. śmietany, masła śmietankowego, lodów śmietankowych. Sprzedawana również w postaci nieprzetworzonej lub przetworzonej metodą UHT. To mój ulubiony przepis na śledzie w śmietanie. Klasyka na wigilijnym stole, czyli śledzie w śmietanie. Aromatyczne, z dodatkiem cebuli i jabłka, zaprawione octem i doprawione pieprzem. Śledzie w śmietanie krok po kroku. czas: ok.