Przepis: Apetyczny Tajski rosół

Posted on

Tajski rosół. Wiele osób dobrze pamięta Dobry domowy rosół bez dopalaczy w postaci kostek rosołowych czy innych veget to nie lada. "rosół" po rosyjsku. volume_up. Znasz więcej tłumaczeń dla "rosół"? comment Poinformuj nas. Rosół (Polish: [ˈrɔsuw] (listen)) is a traditional Polish meat soup.

Tajski rosół Rosół to tradycyjna polska zupa podawana z kluseczkami i makaronem. Rosół z kurczaka to wywar z kurczaka oraz warzyw, gotowany na małym ogniu. Oprócz mięsa kurczaka dodaję się do niego. Mozesz ugotowac Tajski rosół using 18 skladniki i 3 kroki. Oto, jak cook ze .

Skladniki Tajski rosół

 1. Przygotuj 1 kg of mięsa z kaczki (skrzydło, szyja, pierś).
 2. Potrzebujesz 4 of marchewki.
 3. Przygotuj 3 of pieteuszki.
 4. Przygotuj 1 of por.
 5. Potrzebujesz Kawałek of selera.
 6. Potrzebujesz 1 of cebula.
 7. Przygotuj 6 of ziaren ziela angielskiego.
 8. To 1 liść of laurowy.
 9. Przygotuj 2 of Cześć.
 10. Potrzebujesz 2 cm of świeżego imbiru.
 11. Potrzebujesz 4 łyżki of soku z limonki.
 12. Potrzebujesz 1 liść of kafiru.
 13. To 1 łyżeczka of curry.
 14. Potrzebujesz 1/4 łyżeczki of trawy cytrynowej.
 15. To 1/4 łyżeczki of kruszonego jalapeño.
 16. Przygotuj of Dodatki.
 17. Potrzebujesz 1/2 główki of kapusty pekińskiej.
 18. Potrzebujesz of Świeża kolendra.

Szefowa kuchni gotuje na weekend aromatyczny tajski rosół według swojej rodzinnej receptury. W naszej restauracji pachną świeże zioła , cynamon, gwiazdki. Dobry rosół musi być gorący, przejrzysty i mieć piękną barwę… Musi też smakować;) Prezentowany dzisiaj tradycyjny domowy rosół spełnia wszystkie te warunki. Długo gotowany na dobrej wodzie rosół wołowo-drobiowy to potrawa naprawdę odświętna.

Tajski rosół instrukcje

 1. Mięso dokładnie umyj, warzywa obierz i przekrój na ćwiartki, cebulę przypal. Wszystko wraz z przyprawami włóż do garnka i zalej zimną wodą tak, żeby tylko zakryć składniki. Zagotuj i gotuj na wolnym ogniu 4 godziny zbierając szumy..
 2. Następnie odcedź wywar, dodaj składniki z części 2 I gotuj kolejny 2 godziny na wolnym ogniu..
 3. Podawaj z posiekaną kapustą pekińską i kolendrą. Gotowe..

Esencjonalny rosół to przepis, którego autorem jest: Magda Gessler. Tradycyjny domowy rosół (prosty i klarowny) :: Skutecznie. Dobry rosół musi być gorący, przejrzysty i mieć piękną barwę… Musi też smakować;) Prezentowany dzisiaj. Rosół – niezagęszczana zupa, będąca wywarem mięsno-warzywnym. Sporządzana z drobiu (najczęściej kury lub kurczaka, rzadziej z kapłona), ewentualnie z wołowiny, baraniny (np. rosół skopowy ze Śląska Cieszyńskiego) lub na Górnym Śląsku z gołębi.