Jak Make Idealne Nie jestem robotem. Weryfikacja:

Posted on

Nie jestem robotem. Weryfikacja:. Cześć ostatnio byłem na stornie i musiałem zakceptować tam coś że nie jestem robotem o co z tym chodzi po co to do czego służy i czy mogę mieć przez to wirusa lub coś ?. Nie, nic się nie stanie od tej weryfikacji. Weryfikacja NIE JESTEM ROBOTEM Problem polega na tym (przynajmniej w moim przypadku), że przedniot, który należy zaznaczyć na jakiejś fotce (np znak drogowy) jest podzielony na kilka segmentów tej fotki – zaznaczam każdy segment, choćby tylko minimalna część tego znaku znajdowałą się w danym segmencie – i nie wiem, czy to tak ma.

Informacje o pozostałych dostarczał sam użytkownik rozwiązujący test. Nie tylko potwierdzał tożsamość, ale też tłumaczył Google, jak wygląda konkretny obiekt, litera lub cyfra. Jak rozwiązać problemy z Google reCaptcha? Mozesz ugotowac Nie jestem robotem. Weryfikacja: using 0 skladniki i 0 kroki. Oto, jak osiagnac ze .

Skladniki Nie jestem robotem. Weryfikacja:

    Problemy z Google reCaptcha "Nie jestem robotem", "Spróbuj ponownie później" Problemy z captcha najczęściej występują, jeżeli jesteś w sieci w której współdzielisz ustawienia operatora internetu, pomiędzy kilka urządzeń lub osób. Odznacz, że nie jesteś robotem Dlatego koncern zapowiedział zmianę systemu weryfikacji użytkowników. Sposób ma być zaskakująco prosty – wystarczy odznaczyć pole „Nie jestem robotem". Roboty nie są w stanie przemyśleć tej kwestii i udzielić prawidłowej odpowiedzi.

    Nie jestem robotem. Weryfikacja: instrukcje

      Nie miałem pojęcia do jakiego działu dać ten temat, jeżeli ten jest zły proszę o przeniesienie. Gdy muszę wpisać gdziekolwiek kod Captcha nigdzie go nie widzę. Prosimy też, żebyście korzystali z tego narzędzia ostrożnie, ponieważ nie chcemy, żeby MSP się zorientował i naprawił algorytm. Graliśmy sobie i znajomemu zacięła się gra z nie wiadomo jakiej przyczyny,odpalil grę włącza mu się launcher wpisuje tam gmail i haslo po czym wyświetla mu się że ma Udowodnić ze nie jest robotem ale problem w tym że tam nie ma żadnego przycisku. Firma zapewnia, że pracuje już nad stosowną poprawką.